Директор

 

Анонс подій
Подій не заплановано
Для батьків
Пошук
МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАРАФОН
МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАРАФОН

Поділитися новиною:

МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАРАФОН

МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАРАФОН

АНОНС

МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАРАФОН

 

Шановні педагоги та батьки!

 

Склалася така ситуація, що організація дистанційного навчання стало необхідним, але й  досить складним завданням для вчителів, учнів та їх батьків.Тривалий карантин у школах і нагальна потреба швидко перейти на дистанційну форму навчання – це серйозний виклик для нашоїсучасної системи загальної середньої освіти.

Та найголовніша перевага такого навчання – можливість продовження освітнього процесу в умовах ізольованості, не піддаючи ризику здоров’я наших школярів і педагогів. Саме тому ми маємо докласти максимальних зусиль для ефективної організації такого навчання.

Ураховуючи особливості роботи та організації освітнього процесу в умовах карантину, вивчивши потреби, побажання та попит учителів щодо особливостей навчання школярів у дистанційній формі, фахівці Харківської академії неперервної освіти з 8 квітня 2020 рокурозпочинають методичний Інтернет-марафон, метою якого є наданнявчителям початкових класів,учителям-предметникам і батькам учнів практичних порад і допомоги щодо здійснення дистанційного навчання в різних технічних умовах.

У межах цього заходу вчителі  й батьки учнів отримають практичні рекомендації щодо організації дистанційного освітнього процесу та поради, як зробити цей процес дійсно продуктивним.

Кращі вчителі Харківщини підготували конспекти уроків з різних предметів, презентації, які можна буде використати як дидактичний матеріал до уроків, також відеоуроки з окремих нових тем урізних класах.

Методичні рекомендації фахівців Академії спрямовані на вирішення головного завдання –якісноїй безперервної. організації освітнього процесу під час карантину.

 

Шановні педагоги і батьки учнів! Запрошуємо вас до участі в марафоні. Для цього уважно відстежуйте інформацію в розділі «Новини» на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», де розміщуватимуться анонси про перебіг методичного Інтернет-марафонуна кожний наступний день.

 

Запрошуємо всіх учителів долучитися до нашого Інтернет-марафону і поділитися з колегами власними розробками! Свої пропозиції, питання  та матеріали направляйте на електронну адресуcenter_ekspert@ukr.net

 

Web-адреса: kutkivka-zosh.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/12437 | Переглядів: 102Дата публікації: 09:00 08.04.2020