Директор

 

Анонс подій
Подій не заплановано
Для батьків
Пошук
Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника

Поділитися новиною:

Свято останнього дзвоника

Прозвучав останній дзвоник

У Кутьківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів сьогодні відбулося Свято останнього дзвоника. Схвильовані випускники, учні 9-гокласу, та їхні вчителі-наставники провели це свято зі сльозами на очах. Перше вітальне слово промовила директор школи Крейдун Алла Василівна. Директор побажала всім учням наснаги та сил для наступного навчального року, а випускникам побажала успіху в подальших кроках у житті. Після цього найкращі учні школи отримали похвальні листи за здобутки в навчанні. Також вчителів, учнів та їх батьків привітали представник районної державної адміністрації В.І.Катеренюк, сільський голова В.Л.Остапенко, депутат районної ради О.М.Остапенко. 

  Наостанок дев’ятикласники випустили в небо голубів, станцювали прощальний вальс. А згодом пролунав останній дзвоник, який сповістив про закінчення навчання у школі.

 Вітаємо всіх зі святом! Школярам бажаємо гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети

Web-адреса: kutkivka-zosh.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/11263 | Переглядів: 311Дата публікації: 08:30 31.05.2019