Директор

 

Анонс подій
Подій не заплановано
Для батьків
Пошук
Прийом до 1-го класу
Прийом до 1-го класу

Поділитися новиною:

Прийом до 1-го класу

Розпочався прийом документів майбутніх першокласників

  Шановні батьки!

У період з 02 травня по 31 травня здійснюватиметься прийом документів майбутніх першокласників до 1-го класу Кутьківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, за якою закріплена територія обслуговування Кутьківської сільської ради.

При зарахуванні дітей необхідно дотримуватися Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367.

Порядок містить вичерпний перелік документів, необхідних для зарахування до 1 класу, та конкретну дату закінчення їх прийому закладами загальної середньої освіти - 31 травня.

Для зарахування до І класу необхідно надати заяву про зарахування за зразком, встановленим Додатком 1 до Порядку. До такої заяви обов'язково має бути додано:

1)копію свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа);

2)оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о.

Оригінал або копія документа про попередньо здобуту освіту при зарахуванні до 1 класу не подається. ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПРАВА ДИТИНИ, ЯКА ПРОЖИВАЄ НА ТЕРИТОРІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДУ, ОДИН ІЗ БАТЬКІВ ДИТИНИ МАЄ ПОДАТИ РАЗОМ ІЗ ЗАЯВОЮ КОПІЮ ДОКУМЕНТА, ЩО ПІДТВЕРДЖУЄ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДУ (ПАСПОРТА АБО ДОВІДКИ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ)

Крім того заяву та документи можуть бути подані батьками, які не проживають на території обслуговування, для зарахування дітей на вільні місця.  Інформацію про спроможність закладу освіти та кількість учнів у кожному класі, та відповідно наявність вільних місць можна знайти в розділі «Публічна інформація».  Впродовж 1-15 червня заяви про зарахування дітей не приймаються, що не виключає права батьків подавати заяви після 15 червня. Присутність дитини під час подання заяви не є обов'язковою.

Заяви та документи приймаються щодня з 8.00 до 15.00

Більш детальну інформацію з цього питання можна отримати на нашому сайті у розділі «Освітній процес – Перший раз у перший клас».

 

Web-адреса: kutkivka-zosh.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/11180 | Переглядів: 229Дата публікації: 11:00 02.05.2019