Директор

 

Анонс подій
Подій не заплановано
Для батьків
Пошук
День Цивільного захисту у закладі
День Цивільного захисту у закладі

Поділитися новиною:

День Цивільного захисту у закладі

25 квітня – День ЦЗ

    25 квітня 2019 року в Кутьківській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся День цивільного захисту. Розпочався він збором керівного, командного, постійного та учнівського складу й урочистим відкриттям. Протягом дня у закладі було проведено відкриті уроки з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту: урок-вікторина «Знати, щоб передбачати, передбачати, щоб діяти», тематичні уроки «Порядок інформування населення про екстремальні ситуації та порядок дій» і «Життя – найвища цінність. Бережи його!», виховна вікторина «Багато знати – вміло діяти», урок-квест «Цивільний захист – це не жарти!», виховна година «Допоможи собі сам (дії населення під час надзвичайних ситуацій)». Тематична виставка літератури, документів з питань цивільного захисту, перегляд відеофільму та показовий виступ ДЮП закладу «Спалах» сприяли розширенню знань учнів про систему цивільного захисту.

   Особливо ефективними були дії учасників освітнього процесу при евакуації та дії ланки пожежогасіння під час імітації пожежі (тренінг з евакуації, комбінована естафета).                                                                      

    День ЦЗ у школі був чітко спланований, добре організований, пройшов на високому рівні. Дякуємо всій шкільній громаді за організованість, дисциплінованість, міцні знання та гарно проведений час.

Web-адреса: kutkivka-zosh.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/11095 | Переглядів: 338Дата публікації: 14:00 25.04.2019