Директор

 

Анонс подій
Подій не заплановано
Для батьків
Пошук
205- а річниця з дня народження Великого Кобзаря
205- а річниця з дня народження Великого Кобзаря

Поділитися новиною:

205- а річниця з дня народження Великого Кобзаря

Шевченківські дні

 

Усе людство в Україні вшановує Генія, який став символом на всі часи - Тараса Григоровича Шевченка. 9 березня відзначалася 205-а річниця з дня народження великого поета і мислителя.

У нашому закладі були проведені різноманітні заходи, присвячені цій знаменній даті, а саме: бесіди, години спілкування «Значення творчості Великого Кобзаря в українській та світовій культурі», «Борець, поет усіх часів і народів…», «Т.Шевченко – співець краси рідного краю», «Володар царства національного духу і культури»; «круглий стіл» для вчителів «Тарас Шевченко – виразник віковічних мрій і сподівань народу, символ української нації»; тематична лінійка «Слово Шевченка не вмре, не поляже»; виставка дитячих малюнків «Шевченків світ у буянні фарб, сплетінні ліній»; тематична виставка.

 У заходах брали участь учні, вчителі та батьки. До організації та проведення заходів всі підійшли з натхненням. Детально вивчали біографію поета і живописця, розучували вірші, малювали ілюстрації до творів. Ми припадаємо до Шевченкових цілющих джерел, до його вічного живого слова.

Web-адреса: kutkivka-zosh.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/10991 | Переглядів: 191Дата публікації: 11:05 11.03.2019