Директор

 

Анонс подій
Подій не заплановано
Для батьків
Пошук
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Поділитися новиною:

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

День ліквідаторів

    Ця пам’ятна дата для всієї України відзначається щороку 14 грудня.         

    26 квітня 1986 року при проведенні проектних випробувань стався вибух, що повністю зруйнував четвертий реактор станції і спричинив значне забруднення навколишньої території радіоактивними речовинами. Внаслідок цієї аварії було повністю евакуйовано населення Прип'яті, Чорнобиля та всіх інших населених пунктів у радіусі 30 км навколо станції, а сама аварія є однією з найбільших техногенних катастроф в історії людства.                                   

   Щоб вшанувати мужність, самовідданість і високий професіоналізм всіх, хто ліквідовував наслідки цієї аварії, а також щоб підтримати ініціативу громадських організацій та Міністерства праці та соціальної політики України, 10.11.2006 Президент видав Указ, щоб була заснована ця дата. Також цей день називають просто День ліквідатора. Дату обрали, тому що саме в цей день закінчили будівництво саркофага над 4-м енергоблоком ЧАЕС.

   Цього дня у закладі вчитель історії Крейдун В.Т. провела тематичний урок «Вшановуємо ліквідаторів». Учні 2-9 класів відвідали шкільний музей, в якому зібрані матеріали про односельців-ліквідаторів страшної аварії Крейдуна М.О., Лисиченка М.Я., Мормуль В.М., Приходька М.О, Волікова М.І., та вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Web-адреса: kutkivka-zosh.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/10622 | Переглядів: 195Дата публікації: 12:00 14.12.2018
Версія для слабо- зорих