Директор

 

Анонс подій
Подій не заплановано
Для батьків
Пошук
15 листопада у закладі відбувся конкурс «Міс Осінь-2018»
15 листопада у закладі відбувся конкурс «Міс Осінь-2018»

Поділитися новиною:

15 листопада у закладі відбувся конкурс «Міс Осінь-2018»

«Міс Осінь-2018»

  Літо закінчилося, помахало нам рукою і вирушило кудись у далекі теплі краї відсипатися і готуватися до наступного року. На зміну йому приходить поетична і філософська осінь, велична і таємнича, з усіма її неспішними процедурами переодягання, змінами настрою, букетами яскравого листя, застудами і меланхолією. У ці дні прозоре повітря просочене осінніми ароматами. Все навколо стає таким казковим. І тільки восени можна від душі пошарудіти опалим листям.                                                  

  Осінь – це час розставань і нових зустрічей, завершення пройдених етапів і абсолютно божевільних починань. Це пора нових планів, надій і початку навчання у школі. Це час, коли з відчуттям швидкоплинності життя приходить розуміння, що потрібно цінувати будь-який її момент.                           

  15 листопада у закладі відбувся конкурс «Міс Осінь-2018», у якому брали участь юні принцеси 2 та 3-го класів. Дівчатка презентували себе, цікавими художніми номерами змогли розповісти про свої захоплення і вподобання. Глядачам дуже сподобалася виставка виробів, підготовлених членами родини кожної учасниці. Журі нелегко було визначитися з переможницею. Ними стали учениці Буденна Вероніка та Когут Євгенія, яка буде представляти наш заклад на районному конкурсі «Юна принцеса».

Web-адреса: kutkivka-zosh.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/10529 | Переглядів: 273Дата публікації: 13:00 15.11.2018