Директор

 

Анонс подій
Подій не заплановано
Для батьків
Пошук
100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського
100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського

Поділитися новиною:

100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського

Сухомлинський В.О.

 

28 вересня в Україні та світі відзначалося 100-річчя людини, творчість якої – унікальне явище в українській і світовій педагогіці. Це – видатний педагог Василь Сухомлинський.                                                 

Школа, на думку Василя Сухомлинського, – це не комора знань, а світоч розуму, святиня і надія, духовна колиска народу, норовливе дитя суспільства. Це – світ душевних людських доторкань, зосередження добрих почуттів, тонких переживань. Це – вічне вогнище краси, освіти й освіченості.                

  Василь Олександрович є автором 48 монографій, понад 600 статей, 1500 оповідань і казок, притч та новел для дітей. Найвідоміша його праця – «Серце віддаю дітям», перекладена на 30 мов світу, її перевидавали 54 рази. Твори В.О. Сухомлинського видано 53-ма мовами світу накладом майже 15 млн. примірників. Його книги присвячені головним чином вихованню і навчанню молоді, педагогізації батьків.                                                                                                          

З метою відзначення 100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського у шкільній бібліотеці відбулася виставка та огляд матеріалів про життя і діяльність педагога. Класні керівники 2-9 класів провели тематичні уроки «Історія одного життя», «Серце віддаю дітям», «Педагогічна спадщина В.О.Сухомлинського – невичерпне джерело світла, енергії, любові».

Web-адреса: kutkivka-zosh.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/10335 | Переглядів: 201Дата публікації: 09:00 28.09.2018
Версія для слабо- зорих